Hot Technologies | Red Hat

Red Hat Cloud Seminar

@ Warsaw, 13.11.2015

Spełnienie wszystkich potrzeb w zakresie wirtualizacji i chmury prywatnej

Z Red Hat® Cloud Infrastructure płacisz znacznie mniej niż za alternatywne rozwiązania, otrzymując w zamian wielokrotnie więcej. Współdziała z istniejącą infrastrukturą, zapewniając swobodę wyboru i pełną kontrolę nad strategicznymi kierunkami rozwoju IT. Wspólnie z partnerami pragniemy przedstawić poszczególne komponenty Red Hat Cloud Infrastructure i wyjaśnić ich działanie.

Podczas seminarium, które odbędzie się 13 listopada w hotelu Regent Warsaw, firmy specjalizujące się we wdrażaniu rozwiązań open source Red Hat podzielą się doświadczeniami swoich klientów i nabytą wiedzą, szczegółowo przedstawiąjąc poszczególne komponenty Red Hat Cloud Infrastructure.

Każda z występujących na scenie firm przedstawi jeden z produktów Red Hat w kontekście wdrożenia u swojego klienta. Wśród przykładów można spodziewać się rozwiązań, takich jak:

W trakcie seminarium uczestnicy będą mieli okazję spotkać się z ekspertami Red Hat, przedstawicielami firm partnerskich i klientami z różnych branż. To niepowtarzalna okazja do wymiany doświadczenia, szczegółowego omówienia tematów czy prowadzonych przez siebie projektów.

SZCZEGÓLY WYDARZENIA:

  • DATA: 13.11.2015, 9:00-14:00
  • AGENDA: klikni tutaj
  • MIESCJE: Hotel Regent, Belwederska 23, 00-761 Warsaw